A Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium tantestülete és Szülői Szervezete, szeretettel meghívja Önt a
2026. február 21-én 1830 órától
az iskola aulájában tartandó
ALAPÍTVÁNYI BÁLRA!
Az est fővédnöke:
Dr. Kovács Ferenc, Nyíregyháza polgármestere.
Belépés csak meghívóval.
Bejárat a Jósa András utca felől.