Elérhetőségünk

Nyíregyházi
Vasvári Pál Gimnázium
OM azonosító: 033654
4400 Nyíregyháza
Kiss Ernő utca 8.
Tel: 42/311-920
e-mail: nyhvpg[ ]gmail.com

   Fenntartó:

Nyíregyházi Tankerületi Központ
4400 Nyíregyháza
Sóstói út 31/b.
Tel.:42/795-315
e-m
ail: nyiregyhaza[ ]kk.gov.hu

Térkép

"Vasvári Pál Gimnáziumért" Alapítvány

 

A befizetett adó 1%-ával kérjük, támogassák iskolánk alapítványát

"Vasvári Pál Gimnáziumért" Alapítvány adószáma: 18790122-1-15

Köszönjük! 

Vasvári Diáksport Egyesület

  A Vasvári Diáksport 
Egyesület adószáma:
18807778-1-15
Köszönjük a támogatásokat! 

Euroexam online jelentkezés

Digitális Témahét

Fenntarthatósági Témahét 2019

No Para Egyesület

Sportgála 2018 november
A hagyományokhoz hűen az idén is megrendezték a városi sportgálát, ahol a sportolókat, edzőket és testnevelőket köszöntötték.
A Continental Arénában rendezett eseményen kiderült, hogy kik voltak a 2018-as év legjobbjai.
Az iskolánk az idei tanévben is bővelkedett a díjazottak elismerésében. Az év női sportolója Tóth Fruzsina röplabdázó, aki az idei tanévben érettségizett az iskolánkban. Az utánpótlás sportolója Mokánszki Máté 12/B osztályos tanuló lett.
 
Az év testnevelője Szekér Lászlóné.
Posztumusz elismerésben részesült Szalka Géza tanárúr, iskolánk volt testnevelője.
A testnevelési gimnázium kategóriában a Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium 13798 ponttal az 1. helyen végzett.
 
Diákolimpiai bajnokaink
  • Országúti kerékpár fiú V.k.cs.: Nagy Bendegúz Mátyás 10/A osztályos tanuló
  • Svédváltó fiú csapat: Ntumazah Sebastian, Balogh Levente, Kovács Máté, Szabó Kristóf
  • 4x100 m fiú váltó: Ntumazah Sebastian, Gergely Bence, Szabó Kristóf, Balogh Levente
  • 4x400m fiú váltó: Gergely Bence, Balogh Levente, Kovács Máté, Szabó Kristóf
  • Leány röplabda csapat V-VI.k.cs: Dömsödi Tamara, Fehérvári Panna, Karkusz Dominika, Kundrák Eszter, Móré Gréta, Pap Dorka, Ratkos Petra, Sitku Renáta, Szabó Lili, Szilágyi Csenge, Tóth Dalma, Kujbus Fanni
Jó tanuló-jó sportoló
  • Szabó Lili 10/C
  • Botos Boglárka 12/B
  • Ntumazah Sebastian 11/A
Egyesületi kitüntetések
  • Zsiga Kinga Andrea 12/C
  • Tóth Anna 12/B
  • 4x200 m fiú váltó
  • U-19, U21-es leány röplabda csapat
Gratulálunk „Böbe néninek” és iskolánk tanulóinak a kiváló eredményekhez!
 
< Előző   Következő >
PageRank Kereső optimalizálás