Elérhetőségünk

Nyíregyházi
Vasvári Pál Gimnázium
OM azonosító: 033654
4400 Nyíregyháza
Kiss Ernő utca 8.
Tel: 42/311-920
e-mail: nyhvpg[ ]gmail.com

  Fenntartó: 

Nyíregyházi Tankerületi Központ
4400 Nyíregyháza
Sóstói út 31/b.
Tel.:42/795-315
e-m
ail: nyiregyhaza[ ]kk.gov.hu

Térkép

"Vasvári Pál Gimnáziumért" Alapítvány

 

A befizetett adó 1%-ával kérjük, támogassák iskolánk alapítványát

"Vasvári Pál Gimnáziumért" Alapítvány adószáma: 18790122-1-15

Köszönjük! 

Vasvári Diáksport Egyesület

  A Vasvári Diáksport 
Egyesület adószáma:
18807778-1-15
Köszönjük a támogatásokat! 

Euroexam online jelentkezés

Digitális Témahét

No Para Egyesület

Labdarúgó Iskolai Világbajnokság
foci csapatIskolánk fiú labdarúgó csapapta 2008.májusában Középiskolai Országos Bajnokságot nyert, így jogot szerzett Magyarországot képviselni a Labdarúgó Iskolai Világbajnokságon.

A győzelmet az 1991.január 1. után született tanulóink szerezték meg, de mivel a Világversenyen az 1992. január 1. után születettek a meghívottak, ezért sajnos náhény tehetséges 91-es játékosunk (Kövér Gergő, Sánta Tibor, Hokk Balázs, Lénárt Alfréd, Papp Máté) nem vehet részt. A tehetséges 93-as fiaink remélhetőleg pótolni tudják majd őket.

A tervezett játékos keret: Hegyesi Sándor, Balogh Zsolt, Balogh Péter, Papp László, Somogyi Lajos, Gergely Balázs, Lengyel István, Molnár Csaba, Katona Roland, Tamás Péter, Papp Dávid, Banka Szabolcs, Dajka László, Tudja Dávid, Krasznai Gergő, Batizi Pócsi Balázs, Simon Kornél, Pankotai Péter, Szilágyi Balázs, Vasas Gergö.

Az esesmény 2009. április 5. és 13. között kerül megrendezésre a törökországi Antalyában. A részvétel költségeit az iskolánknak illetve a gyerekek szüleinek kell előteremteni, amely összeg meghaladja a 4 millió forintot repülőgéppel történő utazás esetén. Tudjuk, hogy nehéz feladatot vállaltunk, de meg akarjuk adni a lehetőséget a megye különböző pontjairól érkező tehetségeinknek, hogy nemzetközi szinten is megmérettessék magukat.

Kérjük, hogy aki tud segíteni az keressen meg bennünket vagy támogassa csapatunkat az alapítványunkon keresztül célzottan.

Számlaszám: "Vasvári Pál Gimnáziumért" Alapítvány

10404405-44018670-00000000

 

 

 
< Előző
PageRank Kereső optimalizálás